Kommunale institusjoner/sykehjem

Hov bofellesskap og nattjenesten

Jane Jakobsen
Østre Solørvei 210, 2211 Kongsvinger
Tlf: 41 60 32 63
Jane.jakobsen@kongsvinger.kommune.no

Roverud Omsorgsenhet

Roverudhjemmet sentralbord
Tlf: 62 87 41 20

Enhetsleder Sissel Sætherskar                                 
sissel.saetherskar@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Annicka Sørlie Utgaard                 
annicka.sorlie.utgaard@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Kristin Halvorsen Saghaug              
kristin.halvorsen.saghaug@kongsvinger.kommune.no

Fagkoordinator Lene Elin Solberg (korttidsavdeling)         
lene.elin.solberg@kongsvinger.kommune.no

Holt  HDO

Enhetsleder Camilla J Seigerud, tlf: 48 99 07 77                 
Camilla.jonsson@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Liv W Pedersen, tlf: 48 23 14 66                
Liv.wang.pedersen@kongsvinger.kommune.no
Avdelingsleder Linn Langseth, tlf: 48 29 34 70
Linn.langseth@kongsvinger.kommune.no

Adresse: Tajeveien 4-6, 2211 Kongsvinger

Austbo HDO

Sentralbord
Telefon: 62 87 41 60

Enhetsleder Camilla J Seigerud, tlf: 48 23 14 66                  
Camilla.jonsson@kongsvinger.kommune.no

Adresse: Åbogveien 27, 2224 Austmarka

Langelandhjemmet

Enhetsleder Renate Mikkelsen
Valhallvn. 1, 2214 Kongsvinger
Tlf: 94 83 31 34
Renate.mikkelsen@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Solsiden & natt
Hege Hansen
Tlf: 95 42 95 60
Hege.hansen@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder 2 etg
Tonje Saastad Steen
Tlf: 40 60 40 95
Tonje.saastad.steen@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder 3 etg
Marianne Vikertorpet
Marianne.vikertorpet@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder kjøkken
Vebjørn Thingnes
Tlf: 90 71 98 90
Vebjorn.thingnes@kongsvinger.kommune.no

Alle avdelingsledere jobber dagtid.

  • Ved kontakt med enheten etter kontortid kan det ringes på tlf 48202037 som er vakttlf til sykepleier.

Skyrud Demenssenter

Adresse: Skyrudvegen 24, 2212 Kongsvinger

Avdelingsleder Skyrud Avd A, B og natt
Kristin Ramstad
Tlf: 62 87 74 37
Kristin.ramstad@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Skyrud avd C, D og E
Hanne Heiberg-Rasch
Tlf: 62 87 74 41 / 62 87 41 00 sekretær
Hanne.kristin.rasch@kongsvinger.kommue.no

Aktivitet og bistand

Avdelingsleder Hebertunet bokollektiv
Maria Sætre
W. Faye Hansens veg 3, 2214 Kongsvinger
Tlf: 96 01 45 66
Maria.Saetre@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Skriverlunden
Øyvind Støkker
A.K. Blix veg 10, 2214 Kongsvinger
Tlf: 92 46 52 00
Anders.Oyvind.Stokker@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Avlastningen
Hilde Fevik
Gullivegen 1, 2208 Kongsvinger
Tlf: 90 21 67 83
Hilde.Fevik@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Tommelstadgate bofellesskap
Erik Aaserud
Tommelstadgt 19, 2212 Kongsvinger
Tlf: 90 81 64 89
Erik.Aaserud@kongsvinger.kommune.no

Avdelingsleder Utetjenesten
Yvonne Sørensen
W. Faye Hansens veg 1, 2214 Kongsvinger
Tlf: 40 03 32 73
Yvonne.Sorensen@kongsvinger.kommune.no

Enhetsleder Birger A. Bråthen
W. Faye Hansens veg 1, 2214 Kongsvinger
Tlf: 92 23 78 14
Birger.Andreas.Brathen@kongsvinger.kommune.no

 

Snakk med oss

SERVICETORGET
Telefon: 62 87 40 00
Man, tir, tor, fre kl. 08:00 - 15:30
Ons kl 09:00 - 15:30
E-post til servicetorget

Døgnåpne vakttjenester

Skriv til oss

KONGSVINGER KOMMUNE
Postboks 900
2226 Kongsvinger
E-post til Kongsvinger kommune (Postmottak)
Tenk på følgende før du sender brev/ e-post til kommunen

Org.nummer: 944 117 784
Bankkontonummer: 1822 83 85200
Kommunenummer: 3401
Ansvarlig redaktør: Ingunn Brøndbo Moss

Personvernerklæring

Stengt pga Covid-19.

SERVICETORGET
Rådhusplassen 3
2212 KONGSVINGER

Åpningstid:
Man, tir, tor, fre kl. 08:00 - 15:30
Ons kl 09:00 - 15:30